ПРО НАС

Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтогазбудінформатика" було створено в 2003 році шляхом реорганізації асоціації "Нафтогазбудінформатика", заснованої в 1990 році підприємствами нафтогазової галузі колишнього СРСР. На сьогодні ТОВ "Нафтогазбудінформатика" є провідною незалежною інформаційно-аналітичною і консалтинговою установою України в сфері реформування і реструктуризації, корпоративного управління, фінансового і стратегічного менеджменту підприємств нафтогазового комплексу.

За час існування організації її фахівці брали участь у розробленні:

 • концепції створення вертикально-інтегрованих нафтогазових компаній в Україні;
 • системи фінансового аналізу діяльності підприємств нафтогазового комплексу;
 • програми законотворчої діяльності в нафтогазовій галузі;
 • Закону України "Про зміни і доповнення до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (ВР № 2712-ІІІ від 20.09.2001 р.), Закону України "Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат" (ВР № 1456-ІУ від 05.02.2004 р.), численних проектів інших законодавчих і нормативних актів, що регламентують діяльність нафтогазового комплексу;
 • нормативних документів та організаційних основ ліцензування діяльності підприємств нафтогазового комплексу;
 • автоматизованої системи інформаційної підтримки управління фінансовими потоками в системі підприємств вертикально-інтегрованих нафтогазових компаній;
 • автоматизованої системи проектування організації будівництва об'єктів нафтогазового комплексу з повним комплексом робіт для різних стадій інвестиційного процесу;
 • концепції створення системи мінімальних (стратегічних) запасів нафти та нафтопродуктів в Україні (відповідно до директив ЄС).

Фахівці ТОВ "Нафтогазбудінформатика" брали також участь у розробці Національної програми України "Нафта і газ України до 2010 року", "Стратегії розвитку нафтогазового комплексу України до 2030 року і подальшу перспективу", щорічного послання Президента України до Верховної Ради України "Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2003 році". Виконано роботи з реалізації ряду важливих проектів реформування нафтогазової промисловості України, у тому числі зі створення:

 • Hаціональної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України";
 • відкритого акціонерного товариства (ВАТ) "Укртранснафта";
 • акціонерної холдингової компанії (АХК) "Укрнафтопродукт".

Компанією підготовлено пропозиції щодо реформування структури й основ діяльності НАК "Нафтогаз України", організації газового ринку України, у тому числі відносно створення газових бірж, шляхів адаптації енергетичного законодавства України до вимог Європейського співтовариства.

Компанія приймала участь в реалізації міжнародного інвестиційного проекту "Сахалін-2" (Росія), інвестиційного проекту на будівництво в м. Феодосія перевалювального комплексу потужністю 4 млн. тонн темних нафтопродуктів і важкої нафти на рік.

Наші партнери: НАК "Нафтогаз України" та компанії: "Газ України", "Укргазвидобування", "Укртрансгаз" й "Науканафтогаз", а також: ВАТ "Укрнафта", ВАТ "Укртранснафта", Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами, російські компанії НК "ЮКОС" "ІКЕМ" та інші підприємства нафтогазового комплексу.

У 2016 році ТОВ "Нафтогазбудінформатика" спільно з представниками компаній AF Mercados EMI S.A. та VIS Economic & Energy Consultants S.A. провела дослідження з удосконалення діючої системи визначення розміру та структури тарифів для газорозподільної мережі України. Метою дослідження було визначити сфери потенційно можливого покращення регулювання діяльності в газорозподільному секторі України з використанням найкращих практик ЄС. Порівняння операторів розподільних систем проводилося на основі показників клієнтської бази, роботи мережі та фінансової ефективності. 

Компанія активно співпрацює з операторами ГРМ. Останнім часом проведено дослідження для Регіональної Газової компанії, а саме:
•Дослідження інструментів оптимізації технічного обслуговування об’єктів ГРМ з урахуванням досвіду розвинутих країн Європи.  
•Дослідження нормативної бази України з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. Використання європейського досвіду в умовах України.
•Розробка Правил безпеки систем газопостачання, заради адаптації законодавства України у газовому секторі до законодавства Європейського Союзу шляхом узагальнення та поширення досвіду країн ЄС з питань технічного обслуговування об’єктів систем газопостачання.
•Щотижневі інформаційно-аналітичні огляди та оцінки ситуації на міжнародних, в першу чергу – європейських ринках газу, в контексті України (ціни і обсяги на основних хабах, російський газ) для ТОВ "РГК-Трейдінг". 

 

ТОВ "Нафтогазбудінформатика" було акредитовано при Комітеті паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України V-VIII скликань.

У штаті ТОВ "Нафтогазбудінформатика" працюють: доктор технічних наук, кандидат економічних наук. Два співробітники ТОВ "Нафтогазбудінформатика" є лауреатами Державної премії України в галузі науки і техніки. Також ми співпрацюємо з провідними вузами й науковими інститути країни: Національним університетом ім. Т.Г. Шевченко, Інститутом держави і права Національної академії наук України (НАНУ) ім. В.М. Корецького, Академією державного управління при Президенті України, Київськиим національним економічним університетом, провідними юридичнми фірмами України.

НАШІ ПАРТНЕРИ

НАФТОГАЗБУДIНФОРМАТИКА © 2001-2020

ngbi@ukrnet.net +38 (050) 447-63-42 +38 (050) 329-26-06

Будь-які матеріали, файли і сервіси, що містяться на цьому сайті, можуть бути відтворені у будь-якій формі, будь-яким способом, повністю або частково без попереднього письмового дозволу ТОВ "Нафтогазбудінформатика". При відтворенні користувачем матеріалів цього сайту, посилання на сайт обов'язкове. Переклад, переробка (модифікація), будь-яка зміна матеріалів сайту, а також будь-які інші дії, в тому числі видалення, зміна до малопомітної інформації та відомостей про авторські права і правовласників, не допускається.