Види діяльності

ТОВ "Нафтогазбудінформатика" є незалежною інформаційно-аналітичною та консалтинговою організацією в системі нафтогазового комплексу України.
Будь-яка інформація про нафтогазовий комплекс України, яка Вас зацікавить, може стати для Вас доступною, якщо Ви звернетесь до нас.

Основними напрямками консалтингової діяльністі організації є:

 • розробка проектів законодавчих і нормативних актів;
 • створення систем обліку, розробка тарифної політики в нафтовій і газовій промисловості;
 • розробка стратегій розвитку підприємств;
 • корпоративне управління (акціонерні товариства і холдингові компанії);
 • корпоративні фінанси;
 • аналіз і діагностика фінансового стану підприємств, розробка пропозицій щодо поліпшення фінансового стану підприємств;
 • управління оборотним капіталом, грошовими потоками і витратами;
 • розробка й оцінка достовірності бюджетів підприємств;
 • розробка й оцінка бізнес-планів інвестиційних проектів;
 • розробка пропозицій щодо вдосконалення податкового законодавства і податкового планування;
 • реструктуризація і приватизація підприємств;
 • розробка пропозицій щодо вдосконаленн організаційної й управлінської структури підприємств;
 • розробка і впровадження систем обліку споживання природного газу із газорозподільних мереж, нормування технологічних втрат і витрат природного газу при його транспортуванні газорозподільними мережами.

ТОВ "Нафтогазбудінформатика" здійснює наукове супроводження проекту експериментальних досліджень з метою визначення можливостей транспортування сумішей природного газу та водню газорозподільними трубопроводами ініційованого ТОВ «Регіональна Газова Компанія».

Починаючи з 2019 року, НГБІ є активним членом робочої групи з розробки та реалізації різних водневих проектів:

 • Розробка дорожньої карти для реалізації інвестиційного проекту транспортування водню газопроводами;
 • Наукове забезпечення підготовки пілотного проекту вивчення можливостей домішування водню в газорозподільні мережі;
 • Науковий супровід першого етапу дослідження - експерименту щодо використання суміші водню та природного газу в газорозподільних мережах.

Статті щодо проекту впливу водню та газоводневих сумішей на розподільні газопроводи опубліковані в журналі «Нафтогазова галузь України» №5 та №6 2020.

Також НГБІ є співорганізатором серії вебінарів на тему «Проведення експериментального дослідження з метою визначення можливостей транспортування сумішей природного газу та водню газорозподільними трубопроводами».

Вебінар 1 - «Вогневі випробування» - https://youtu.be/q-R7Atng8ko

Вебінар 2 - «Вогневі випробування. Метрологія " - https://youtu.be/uJdm0Twl4lg

ТОВ "Нафтогазбудінформатика" спільно з провідними юридичними фірмами України займається також розробкою проектів законодавчих та нормативних актів, що регламентують діяльність нафтогазового комплексу.

"Нафтогазбудінформатика" тісно співпрацює з фахівцями Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченко, Академії державного управління при Президентові України, Київського національного економічного університету, Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, проектних та науково-дослідних інститутів галузі.

У складі ТОВ "Нафтогазбудінформатика" працюють: доктор технічних наук, Лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки - директор компанії,  кандидат наук та інші провідні спеціалісти, які готові співробітничати з Вами у разі Вашої зацікавленості нашими роботами та можливостями.
Ми пропонуємо різноманітні організаційні форми роботи. Однією з таких форм роботи товариства є створення тимчасових колективів різних напрямків. Отже, якщо ми Вас зацікавили, звертайтесь до нас за телефонами:

(050) 447-63-42 та за E-mail адресою ngbi@ukrnet.net.

НАФТОГАЗБУДIНФОРМАТИКА © 2001-2020

ngbi@ukrnet.net +38 (050) 447-63-42 +38 (050) 329-26-06

Будь-які матеріали, файли і сервіси, що містяться на цьому сайті, можуть бути відтворені у будь-якій формі, будь-яким способом, повністю або частково без попереднього письмового дозволу ТОВ "Нафтогазбудінформатика". При відтворенні користувачем матеріалів цього сайту, посилання на сайт обов'язкове. Переклад, переробка (модифікація), будь-яка зміна матеріалів сайту, а також будь-які інші дії, в тому числі видалення, зміна до малопомітної інформації та відомостей про авторські права і правовласників, не допускається.