Новини

Вебінар на тему «Загальні питання експериментальних досліджень транспортування сумішей природного газу та водню системою магістральних та розподільчих газопроводів. Досвід Німеччини. Проблеми, пов’язані з наводнюванням металевих труб»

Третій вебінар із серії вебінарів «Проведення експериментальних досліджень щодо визначення можливостей транспортування сумішей природного газу та водню системою розподільчих газопроводів» на тему «Загальні питання експериментальних досліджень транспортування сумішей природного газу та водню системою магістральних та розподільчих газопроводів. Досвід Німеччини. Проблеми, пов’язані з наводнюванням металевих труб»

01.07.2021

Щодо водневого проекту в Україні

ТОВ "Нафтогазбудінформатика" здійснює наукове супроводження проекту експериментальних досліджень з метою визначення можливостей транспортування сумішей природного газу та водню газорозподільними трубопроводами ініційованого ТОВ «Регіональна Газова Компанія».

22.06.2021

Нафтогаз надіслав запит на долучення до справи за позовом PGNiG ST проти рішення щодо газопроводу OPAL

АК «Нафтогаз України» звернулась до Загального суду Європейського суду справедливості із запитом про долучення до справи за позовом компанії PGNiG Supply&Trading (PGNiG ST), що оскаржує рішення Європейської Комісії від 28 жовтня 2016 року, яке дозволяє ПАТ «Газпром» значно збільшити використання потужностей газопроводу OPAL та збільшити обсяги прокачки газу Північним потоком.

02.03.2017

Дослідження з удосконалення діючої системи визначення розміру та структури тарифів для газорозподільної мережі України (результати роботи)

Презентація результатів дослідження з удосконалення діючої системи визначення розміру та структури тарифів для газорозподільної мережі України, яке було виконано на замовлення Експертної ради з питань розвитку газової промисловості та ринку природного газу

01.08.2016

Про що свідчить щойно оприлюднена статистика економічного відомства Федеративної республіки Німеччина...

За розрахунками Федерального відомства економіки та експортного контролю Німеччини (BAFA)1, імпорт німецького газу в березні 2016 року склав 9,086 млрд. куб. м2, на 6,6%3 нижче, ніж у такому ж місяці минулого року (9,724 млрд. куб. м)...

31.05.2016

НАФТОГАЗБУДIНФОРМАТИКА © 2001-2020

ngbi@ukrnet.net +38 (050) 447-63-42 +38 (050) 329-26-06

Будь-які матеріали, файли і сервіси, що містяться на цьому сайті, можуть бути відтворені у будь-якій формі, будь-яким способом, повністю або частково без попереднього письмового дозволу ТОВ "Нафтогазбудінформатика". При відтворенні користувачем матеріалів цього сайту, посилання на сайт обов'язкове. Переклад, переробка (модифікація), будь-яка зміна матеріалів сайту, а також будь-які інші дії, в тому числі видалення, зміна до малопомітної інформації та відомостей про авторські права і правовласників, не допускається.