Новини

НКРЕКП провела презентацію щодо переходу на енергетичні одиниці

З метою забезпечення споживачів інформацією про структуру кінцевих платежів, рівень тарифів природних монополій та цін на енергоносії, заходи по енергозбереженню в минулому році за ініціативи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було прийнято  Закон України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення».
 
Наступним важливим кроком, на переконання Комісії, є перехід на енергетичні одиниці, що визначено положеннями Директиви 2006/32/ЄС та Регламенту (ЄС) № 715/2009 (передбачено необхідність  використання одиниць енергії, зокрема, при здійсненні  розрахунків за спожитий природний газ).
 
Основною метою уніфікації одиниць виміру товару на ринках енергоносіїв та здійснення розрахунків за спожитий природний газ в енергетичних одиницях є надання можливості споживачам здійснювати:

  • аналіз сукупного споживання енергоносіїв, у т.ч. порівняння з типовими обсягами споживання;
  • підвищення рівня енергоефективності;
  • прийняття рішень щодо оптимального джерела покриття потреб в енергоносіях.

Для опрацювання заходів, підготовлених НКРЕКП, буде створено робочу групу із залученням представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості, ПАТ «Укртрансгаз», розподільчих підприємств, інших заінтересованих учасників.

Відділ інформації та комунікацій з
громадськістю Національної комісії,
що здійснює державне
регулювання у сферах енергетики
та комунальних послуг

11.02.2016 Всі новини

НАФТОГАЗБУДIНФОРМАТИКА © 2001-2020

ngbi@ukrnet.net +38 (050) 447-63-42 +38 (050) 329-26-06

Будь-які матеріали, файли і сервіси, що містяться на цьому сайті, можуть бути відтворені у будь-якій формі, будь-яким способом, повністю або частково без попереднього письмового дозволу ТОВ "Нафтогазбудінформатика". При відтворенні користувачем матеріалів цього сайту, посилання на сайт обов'язкове. Переклад, переробка (модифікація), будь-яка зміна матеріалів сайту, а також будь-які інші дії, в тому числі видалення, зміна до малопомітної інформації та відомостей про авторські права і правовласників, не допускається.