Новини

Щодо водневого проекту в Україні

ТОВ "Нафтогазбудінформатика" здійснює наукове супроводження проекту експериментальних досліджень з метою визначення можливостей транспортування сумішей природного газу та водню газорозподільними трубопроводами ініційованого ТОВ «Регіональна Газова Компанія».

Починаючи з 2019 року, НГБІ є активним членом робочої групи з розробки та реалізації різних водневих проектів:

  • Розробка дорожньої карти для реалізації інвестиційного проекту транспортування водню газопроводами;
  • Наукове забезпечення підготовки пілотного проекту вивчення можливостей домішування водню в газорозподільні мережі;
  • Науковий супровід першого етапу дослідження - експерименту щодо використання суміші водню та природного газу в газорозподільних мережах.

Статті щодо проекту впливу водню та газоводневих сумішей на розподільні газопроводи опубліковані в журналі «Нафтогазова галузь України» №5 та №6 2020.

Також НГБІ є співорганізатором серії вебінарів на тему «Проведення експериментального дослідження з метою визначення можливостей транспортування сумішей природного газу та водню газорозподільними трубопроводами».

Вебінар 1 - «Вогневі випробування»

Вебінар 2 - «Вогневі випробування. Метрологія "

22.06.2021 Всі новини

НАФТОГАЗБУДIНФОРМАТИКА © 2001-2020

ngbi@ukrnet.net +38 (050) 447-63-42 +38 (050) 329-26-06

Будь-які матеріали, файли і сервіси, що містяться на цьому сайті, можуть бути відтворені у будь-якій формі, будь-яким способом, повністю або частково без попереднього письмового дозволу ТОВ "Нафтогазбудінформатика". При відтворенні користувачем матеріалів цього сайту, посилання на сайт обов'язкове. Переклад, переробка (модифікація), будь-яка зміна матеріалів сайту, а також будь-які інші дії, в тому числі видалення, зміна до малопомітної інформації та відомостей про авторські права і правовласників, не допускається.