ЕКСПЕРТНА РАДА З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ГАЗОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА РИНКУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Дослідження з удосконалення діючої системи визначення розміру та структури тарифів для газорозподільної мережі України (результати роботи)

Презентація результатів дослідження з удосконалення діючої системи визначення розміру та структури тарифів для газорозподільної мережі України, яке було виконано на замовлення Експертної ради з питань розвитку газової промисловості та ринку природного газу представниками компаній AF Mercados EMI S.A. та VIS Economic & Energy Consultants S.A.

НАФТОГАЗБУДIНФОРМАТИКА © 2001-2020

ngbi@ukrnet.net +38 (050) 447-63-42 +38 (050) 329-26-06

Будь-які матеріали, файли і сервіси, що містяться на цьому сайті, можуть бути відтворені у будь-якій формі, будь-яким способом, повністю або частково без попереднього письмового дозволу ТОВ "Нафтогазбудінформатика". При відтворенні користувачем матеріалів цього сайту, посилання на сайт обов'язкове. Переклад, переробка (модифікація), будь-яка зміна матеріалів сайту, а також будь-які інші дії, в тому числі видалення, зміна до малопомітної інформації та відомостей про авторські права і правовласників, не допускається.